Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hayata küçük bir efekt verelim!

3 posters
YazarMesaj
beyhude
Admin
Admin
beyhude

hayata küçük bir efekt verelim! Empty
MesajKonu: hayata küçük bir efekt verelim!   hayata küçük bir efekt verelim! Icon_minitimeCuma 26 Ocak - 16:00:45

hayata küçük bir efekt verelim! 418.ban

Çok fazla bişey istememiştim ki... Çocukken oynadığım oyuncaklar gibi gerçeklerine sahip olmadığım. Yada uyumadan önce karanlıklarda düşlediğim renga renk düşlerim. Ekmek sırasında beklerken dalıp gittiğim o hayattan uzak, hayat dolu vehmim. Karakalemle çizemediğim kalemle çizilmeyen kırmızı yeşil mavi gibi bir parçam olsun istedim...

Hayatın karanlık yüzüne nisbet küçük bir parçasınında hayat dolu ve rengarenk olması için .::bizCE::.

En son tarafından Salı 30 Ocak - 16:27:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://bizce.yetkin-forum.com
chakal
Admin
Admin
chakal

MesajKonu: Geri: hayata küçük bir efekt verelim!   hayata küçük bir efekt verelim! Icon_minitimePtsi 29 Ocak - 12:07:42

ben de fazla bi şi istememiştim hayattan:( vallaaaa; geek
akşam yatmadan önce hayal ettiğim gibi beşiktaştan avcılara 45 dakkada gitmekten başka ne istedim ki No
ikbal ders çalışırken Exclamation florasan ışığında, ben kendi imkanlarımla yorganımın altında oluşturduğum karanlıklarda, okula gitme çelişkilerini yenebilmekten başka ne istedim ki No
ve yine okula gitmeye karar verdiğim sabahlarda 30A kuyruğunda en arkada köşedeki koltukta uyuyarak Sleep gitmekten başka ne isytedim ki hayattan No

Ama hep derse yarım saat geç kalarak uyandım bu düşlerimde Crying or Very sad geek
düşlerimden uyanmamaktan başka ne istedim ki hayattan No

mizah uğruna... .::bizCE::.
beyhude
Admin
Admin
beyhude

MesajKonu: Geri: hayata küçük bir efekt verelim!   hayata küçük bir efekt verelim! Icon_minitimeSalı 30 Ocak - 15:59:57

Meğer ne çok şey istemişim..

Çok şey istedin diye fısıldıyordu.. Oysaki sabahleyin okula gitmek bile istememiştim. Bizim çocuklar artık ışığı söndürsede biraz uyuyum istedim.

Bizim çocukların sabahleyin kahvaltı hazırlamama ihtimalini bile sevmişken, bu kadar pozitifken ve okula uğramayalı haftalar olmuşken...

..hayat siyahtan ibaret yaşamımda maviyi yeşili kırmızıyı hep çok görmüştü bana...

Beyazı istemek bile istememişken...

Siyahtan ibaret bir kalemle beyazı tarif etme çabası .::bizCE::.
https://bizce.yetkin-forum.com
ilker
bizCE doç
bizCE doç
ilker

MesajKonu: Geri: hayata küçük bir efekt verelim!   hayata küçük bir efekt verelim! Icon_minitimePtsi 5 Şub. - 13:07:19

benim yurdum okula 5 dakika olunca otobüste geç kalma derdim bile yok Very Happy ( zuhahaha ) chakal MİSAFİR OLMA ( bu sözlerime ) düzgün okulunu yakın bir yer ayarla kendine:D
chakal
Admin
Admin
chakal

MesajKonu: Geri: hayata küçük bir efekt verelim!   hayata küçük bir efekt verelim! Icon_minitimePtsi 5 Şub. - 13:41:05

ya OSMAN'lı iyisin hoşsun da, İstanbul'u bilmiyosun No
hele hele bizim okulun yerini hiç bilmiyosun. ne yapalım
burda şartlar bunlar.

Öyle izmirlerden konuşmakla
olmuyor hocam bu işler.

Zaten gelip burda kampüs şartlarını
görsen, giderken beni de götürürsün yanında ege kampüsüne.
her yer inşaat, kampüs değil şantiye sanki pale

Okula gitmek çok büyük çelişki haline geliyor bu yüzden.

Ama metrobus yapılsın abi, o zaman gör sen bizim okulu,
kadıköyden eve çıkıcam o zaman geek
Ağustosta tamamdır inşallah king
ağustostan sonra bekleriz.

hayata küçük bir efekt verelim!
1 sayfadaki 1 sayfası